.

Siz SORUN biz ÇÖZERiZ...

Gürses Endüstriyel Hakkında

Gücümüzü 1950’li yıllara dayanan tecrübemizin son dönem atılım hamlelerimizle oluşturduğu dinamik harmandan alırız. Bu değerli harman itibar ve güvenin önemini zihnimize kazır ve ulaşılması gereken hedefler için motivasyon oluşturur.

GÜRSES Endüstriyel bugün Kayseri, İstanbul, İzmir ve Kocaeli Konfeksiyon Tesisleri ile son kullanıcılara en iyi hizmeti verebilmek için birer stratejik ortak olarak gördüğü geniş bayi ağıyla tüm ülkede PVC / PU / PE / TPEE / Silikon / Kauçuk konveyör ve proses bantları, PU/Kauçuk endüstriyel güç aktarım ve proses kayışları ve teknik sanayi hortumlarının konfeksiyon ve rulo sunumu ile konumunu güçlendirmeye devam eder.Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde bölgemizde en iyisi olmaya devam ederek örnek firma olmak temel vizyonumuzdur.

Misyonumuz ise;
 

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
  • İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek
  • Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile işletmelerin ihtiyaçlarına , görerek, bakarak ve anlayarak çözmek.

Features

GÜRSES ENDÜSTRİYEL

ürünlerimize gözatın!